29 maja w OSP Igołomia odbędą się bezpłatne warsztaty „Zmaluj swoją eko-torbę” łączące działania twórcze z rozmowami o ekologii i codziennych nawykach.
Podczas spotkania uczestniczki własnoręcznie ozdobią materiałowe torby poznając przy okazji sposoby ograniczania plastiku i bardziej świadomego korzystania z codziennych produktów. Organizatorzy zaplanowali także część edukacyjną poświęconą życiu w duchu less waste oraz rozmowy przy herbacie w kameralnej atmosferze.
Warsztaty mają być okazją do integracji, wymiany doświadczeń i wspólnego działania wokół prostych zmian, które można wprowadzać na co dzień.
