22 maja o godz. 16:00 w sali kinowej CKiB w Pustkowie Osiedlu odbędzie się konferencja „Blisko Natury III” organizowana przez Dębicką Akademię Rozwoju.
Wydarzenie poświęcone będzie lokalnym działaniom społecznym, bioróżnorodności oraz współpracy mieszkańców, organizacji i samorządów wokół dobra wspólnego.
Podczas konferencji uczestnicy dowiedzą się więcej o działaniach realizowanych w ramach programu „Zakorzenione”, a także o możliwościach angażowania się w inicjatywy społeczne i ekologiczne w ramach programu Działaj Lokalnie 2026.
Organizatorzy zapowiadają również debatę przedstawicieli samorządów, biznesu i organizacji społecznych dotyczącą współpracy na rzecz lokalnych społeczności i środowiska.
Spotkanie ma stworzyć przestrzeń do rozmowy o praktycznych działaniach, które można realizować lokalnie i wspólnie z mieszkańcami.
Po wydarzeniu uczestnicy będą mogli zostać na poczęstunku i dalszych rozmowach.
