Wianki i wieńce bez plastiku. Spotkanie w Kępie Gosteckiej

IMG

organizator: Fundacja Polska z Natury, Fundacja Roll-na, Fundacja Aktywizacji i Rozwoju, Grupa Sołtyski

Już 26 marca o godz. 17:00 w świetlicy w Kępie Gosteckiej odbędzie się spotkanie w ramach programu „Zakorzenione” poświęcone tworzeniu naturalnych dekoracji roślinnych.

Warsztaty pod hasłem „Wianki i wieńce bez plastiku” będą okazją do poznania prostych metod pracy z materiałami pochodzącymi z natury. Uczestniczki dowiedzą się, jak tworzyć estetyczne i trwałe kompozycje bez użycia sztucznych dodatków, wykorzystując rośliny, zioła i elementy dostępne w najbliższym otoczeniu.

Spotkanie ma charakter praktyczny – każda z uczestniczek wykona własny wianek, ucząc się jednocześnie technik, które można z powodzeniem wykorzystać w domu. To także przestrzeń do rozmowy, wymiany doświadczeń i budowania lokalnych relacji.

Serdecznie zapraszamy!